Blog > Komentarze do wpisu
Pamiętaj koleżko - nigdy nie wiąż się z samotną matką!

 

Witaj koleżko, dziś dam Ci dobrą radę. Pamiętaj, nigdy nie wiąż się z samotną matką. Dlaczego? Powodów jest kilka, ale ja Ci wymienię tylko te najważniejsze.

1.       Musisz wiedzieć, że dla takiej mamuśki zawsze będziesz na drugim miejscu. Na pierwszym miejscu zawsze będzie jej dziecko a potem dopiero Ty. Tak więc nawet jeżeli dziecko nasra Ci na głowę i krzykniesz na nie - to nie licz na zrozumienie ze strony partnerki. To Ty zawsze będziesz winny. Zresztą dla dziecka też będziesz nikim. Ono już ma swojego ojca. Chcesz więc łożyć i opiekować się dzieckiem, które i tak ma Cię w dupie? Czy wytrzymasz pełne ironii uśmiechy kolegów, którzy wychowują swoje dzieci a nie cudze?

2.       Musisz wiedzieć, że mamuśki nigdy nie zrywają kontaktów ze swoimi eksami. Wiążąc się z mamuśką wiążesz się także z jej byłym partnerem, który nierzadko będzie obecny podczas świąt oraz imienin i urodzin dziecka. Czy wytrzymasz ciągłe spotkania z samcem, który zapłodnił kobietę, z którą obecnie jesteś? Czy wytrzymasz takie życie w trójkącie?

3.       Musisz wiedzieć, że seks z mamuśką nie należy do najprzyjemniejszych. Mamuśki mają porozpychane pochwy, piersi powyciągane do pasa a na zębach jeszcze osad po spermie swojego eksa.

4.       Musisz także wiedzieć, że kobieta, która pozbawiła swoje dziecko normalnego domu, kobieta, która skrzywiła psychikę dziecka zabierając mu rozwój w normalnej biologicznej rodzinie - nigdy nie będzie wzbudzać zaufania. Jeżeli nie miała sentymentów i nie walczyła o naprawę związku dla dobra dziecka - to nie licz na to, że będzie Ci wierna i od Ciebie nie odejdzie gdy jej się znudzisz.

Tak więc koleżko pamiętaj - nie wiąż się z taką mamuśką.  Poszukaj lepiej sobie dziewczyny, która urodzi Ci Twoje własne dziecko - dla którego będziesz prawdziwym ojcem.

piątek, 28 listopada 2008, roman_kierowca_tira

Polecane wpisy


Jeżeli chcesz przesłać mi:

 • sugestie co do wpisów
 • swoje zdjęcie
 • ciepłe słowa
 • lub cokolwiek innego

  to pisz:
  kierowcatirablox@gmail.com


 • Jeśli podoba Ci się zawartość
  tej strony i szukasz sposobu
  na powiadamianie
  o nowych treściach,
  to wystarczy kliknąć ikonę
  znajdującą się poniżej
  tego tekstu.
  Otrzymasz prawo
  do subskrybowania
  przy użyciu swojego
  ulubionego czytnika kanałów: