Blog > Komentarze do wpisu
Nie daj się naciąć!

 

W menu po prawej stronie, jest ikonka, będąca odnośnikiem do strony mówiącej o akcji: Nie daj się naciąć!

Jest to akcja, która ma uświadomić młodym Polkom (takim do 26 roku życia, bo i tak ze starszymi nie chodzę do łóżka) aby podczas porodu, nie decydowały się na nacięcie krocza.

Dziewczyny, jeżeli nie chcecie tego zrobić dla siebie, to zróbcie to dla mnie. Nie nacinajcie się! Po porodzie i tak rozciąga się Wam pochwa, ale ćwicząc mięśnie Kegla, można temu zaradzić. Decydując się na nacięcie krocza, powodujecie, że ćwiczenie mięśni Kegla już nic nie pomoże. Pochwa stanie się wielka i luźna. Wierzcie mi, posuwając Was wówczas, nie będę odczuwał takiej przyjemności jak zwykle, gdy spółkuję z ciasną kobietą. A chyba nie chcecie, abym podczas numerku z Wami, musiał udawać orgazm? Tak więc nie nacinajcie się!

Wprawdzie ja rzadko decyduję się na stosunek z mamuśką, ale czasem na bezrybiu i rak ryba. Więc dajmy sobie szansę na odrobinę satysfakcji. To zróbmy tak: Wy się nie będziecie nacinać, a ja wreszcie załatwię swoje problemy ze stulejką i przedwczesnym wytryskiem. Ok? I żebym już nie musiał do tego tematu wracać!

piątek, 30 stycznia 2009, roman_kierowca_tira

Polecane wpisy


Jeżeli chcesz przesłać mi:

 • sugestie co do wpisów
 • swoje zdjęcie
 • ciepłe słowa
 • lub cokolwiek innego

  to pisz:
  kierowcatirablox@gmail.com


 • Jeśli podoba Ci się zawartość
  tej strony i szukasz sposobu
  na powiadamianie
  o nowych treściach,
  to wystarczy kliknąć ikonę
  znajdującą się poniżej
  tego tekstu.
  Otrzymasz prawo
  do subskrybowania
  przy użyciu swojego
  ulubionego czytnika kanałów: