RSS
środa, 04 stycznia 2012
Koniec i chuj! ...no chyba, że...

penis

 Wiecie co? Naprawdę próbowałem, dostałem mnóstwo maili z prośbą, aby Romek dalej pisał, aby dalej malował świat pędzlem męskiego szowinisty. I co? I gówno!  Za chuja nie chce mi się dalej pisać. Co mam napisać, że kobiety to dziwki? Już pisałem i wszyscy to już wiedzą. Co jeszcze? Że kobiety tak naprawdę to służą tylko do rozrywki, że nigdy nie mówimy im prawdy, że mówimy to, co chcą usłyszeć (przynajmniej dopóki nam się nie znudzą), że przynosimy im te idiotyczne kwiatki, żeby nie sprawiały kłopotu, gdy będziemy ciągnąć je do łóżka? No może trochę oporu nie zawadzi, bo przyjemnie jest go przełamać, ale taki opór to tylko dowód na fałszywość kobiet. Nie można im ufać.

Kobiety to dziwki, oprócz naszych matek oczywiście. Tak niewiele od nich wymagamy, tylko tyle, żeby nas podziwiały, nie krytykowały, nie odzywały się nieproszone i żeby szybko i sprawnie wypełniały polecenia. I żeby dbały o dom, bo lubimy porządek i wkurza nas bałagan. No i żeby gotowały coś, co daje się zjeść. Najgłupsze stworzenie to zrozumie, ale nie kobiety. Zawsze coś przekręcą, czegoś nie zrozumieją, o czymś zapomną. Wtedy trzeba je ukarać. My mężczyźni jesteśmy sprawiedliwi - nie bijemy ich wtedy, gdy nie zasłużą. Ale nauczkę trzeba dać, w przeciwnym razie szybko stracimy autorytet, a one się rozpanoszą. Chwalić kobiet nie wolno, bo to je zepsuje. Zaraz się rozleniwią i tylko będą się malować albo trajkotać przez telefon. Dyscyplina jest im niezbędna. Ale i tak, mimo naszej troskliwej opieki, mimo tego, że je utrzymujemy, mamy cały czas świadomość, że prędzej czy później z kimś się puszczą. Taka ich natura.

Ale przecież wszyscy to już wiedzą. Wszyscy wiedzą, jaka jest prawdziwa natura kobiet. Więc co tu dalej pisać? Niniejszym oznajmiam, że Romek odkłada pióro. I proszę o nie wysyłanie maili z prośbą o zmianę tej decyzji. Decyzja jest nieodwołalna. I chuj. No chyba, że ....;-)

 

Dokładnie, zachowuję się jak kobieta, chciałaby a boi się, chcę a może nie chcę;-) Widzisz koleżko jak to jest z kobietami? Ale nie martw się, Romek jeszcze żyje i jeszcze nie jedno napisze;-)

Szerokości!19:29, roman_kierowca_tira
Link

Jeżeli chcesz przesłać mi:

 • sugestie co do wpisów
 • swoje zdjęcie
 • ciepłe słowa
 • lub cokolwiek innego

  to pisz:
  kierowcatirablox@gmail.com


 • Jeśli podoba Ci się zawartość
  tej strony i szukasz sposobu
  na powiadamianie
  o nowych treściach,
  to wystarczy kliknąć ikonę
  znajdującą się poniżej
  tego tekstu.
  Otrzymasz prawo
  do subskrybowania
  przy użyciu swojego
  ulubionego czytnika kanałów: